Мало того, що покупець не забрав посилку. Бо не додумався як емблема кріпиться. Так ще й негатив безпідставно залишив. Тепер зрозуміло, чому у покупця суцільні негативні відгуки.
Сергей М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Яків М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер дуже приємно мати з таким продавцем справу
Александр Т.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Павло І.
Відмінно
Ярослав К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Віктор К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер. Дякую за товар
саша ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руслан Г.
Відмінно
всё отлично, помогли с программой которой именно мне надо было, всё подсказали, парни отличные, всё оперативно делают👍👍👍
Мало того, що покупець не забрав посилку. Бо не додумався як емблема кріпиться. Так ще й негатив безпідставно залишив. Тепер зрозуміло, чому у покупця суцільні негативні відгуки.
Все супер дуже приємно мати з таким продавцем справу
Все супер. Дякую за товар
всё отлично, помогли с программой которой именно мне надо было, всё подсказали, парни отличные, всё оперативно делают👍👍👍