Дуже приємно, що швидко відправили, та ще поштою України (ціни вдвічі нижче, ніж НП). Плату брав під контролер на 24В. Перевірив по вхідній напрузі від 4 до 17 В, - на виході тримає 24.5В (можно налаштувати резистором). Все добре, дякую вам за приємну співпрацю.
все ок
Спасибо большое! Рекомендую всем.
Дуже приємно, що швидко відправили, та ще поштою України (ціни вдвічі нижче, ніж НП). Плату брав під контролер на 24В. Перевірив по вхідній напрузі від 4 до 17 В, - на виході тримає 24.5В (можно налаштувати резистором). Все добре, дякую вам за приємну співпрацю.
классные ☺️