Мало того, що покупець не забрав посилку. Бо не додумався як емблема кріпиться. Так ще й негатив безпідставно залишив. Тепер зрозуміло, чому у покупця суцільні негативні відгуки.
Сергей М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Яків М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер дуже приємно мати з таким продавцем справу
Александр Т.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Павло І.
Отлично
Ярослав К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Віктор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Дякую за товар
саша ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Руслан Г.
Отлично
всё отлично, помогли с программой которой именно мне надо было, всё подсказали, парни отличные, всё оперативно делают👍👍👍
Мало того, що покупець не забрав посилку. Бо не додумався як емблема кріпиться. Так ще й негатив безпідставно залишив. Тепер зрозуміло, чому у покупця суцільні негативні відгуки.
Все супер дуже приємно мати з таким продавцем справу
Все супер. Дякую за товар
всё отлично, помогли с программой которой именно мне надо было, всё подсказали, парни отличные, всё оперативно делают👍👍👍